Szukaj

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterWizyty od 08.01.202019215

Zapobieganie Powodziom PDF Drukuj Email

ZAPOBIEGANIE POWODZIOM

Polski Klub Ekologiczny - Okręg Dolnośląski zaprasza na spotkanie klubowe w dniu 10 lutego 2011 r., o godzinie 17,00 do sali nr 115 w budynku NOT-u (ul. Piłsudskiego 74). Podczas spotkania prelekcję nt. "Zapobieganie powodziom" wygłosi dr hab.inż. Czesław Szczegielniak, Prezes Zarządu Wrocławskiej Rady FSNT NOT.
Po prelekcji zapraszamy do dyskusji.

Prezes Zarządu OD PKE
Aureliusz Mikłaszewski

 
1% dla POLSKIEGO KLUBU EKOLOGICZNEGO PDF Drukuj Email

Polski Klub Ekologiczny posiada status Organizacji Pożytku Publicznego a jako pozarządowa organizacja społeczna, Klub prowadzi swą działalność od 1981 r. w oparciu o składki członkowskie, częściowe dotacje na projekty i głównie ? pracę społeczną. Dlatego od hojności sympatyków Klubu zależy zakres naszej działalności. Jeśli popierasz działalność na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego, krajobrazu, poprawy środowiskowych warunków zamieszkiwania i rekreacji, przekaż 1% od podatku na naszą organizację!

W ramach rozliczenia podatkowego za rok 2009 wystarczy w <b>rozliczeniu rocznym PIT, w rubryce ?Nazwa OPP? wpisać POLSKI KLUB EKOLOGICZNY, w rubryce ?Numer KRS? ? 0000085480, natomiast w rubryce ?Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem? prosimy o dopisanie 1% DLA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PKE.

Serdecznie dziękujemy za uwzględnienie naszej prośby!

Zarząd Okręgu Dolnośląskiego PKE

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»