Szukaj

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterWizyty od 08.01.202019202

Debata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystynaadmin   
poniedziałek, 11 marca 2019 09:41

ZAPROSZENIE


Dolnośląski Klub Ekologiczny zaprasza na debatę pt. „Niskoemisyjna mobilność w mieście”. Początek dyskusji 19 marca 2019 o godz. 17.00 w sali nr 114 gmachu NOT-u, ul. Piłsudskiego 74. Celem debaty jest wypracowanie sposobu rzeczywistego obniżenia emisji spalin samochodowych we Wrocławiu.

Rosnąca liczba samochodów w mieście powoduje coraz większe zagrożenie dla zdrowia a nawet życia ludzi. Ekstremalne zagrożenia wymagają zdecydowanych działań władz miejskich zmierzających do poprawy czystości powietrza. Tą drogą poszło wiele miast w Europie Zachodniej. Wrocław powinien do nich dołączyć. Jest to możliwe przy współdziałaniu władz Wrocławia i mieszkańców, dla ochrony naszego zdrowia i poprawy warunków życia w mieście. Liczy się każdy głos i opinia. Mam nadzieję, ze debata pozwoli na wypracowanie stanowiska i planu działania w tej sprawie.


Proszę uprzejmie o potwierdzenie udziału w debacie e-mailem do 14.03.2019 r. na adres DKE:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Licząc na czynny udział w dyskusji pozostaję z poważaniem.


Prezes Zarządu

Dolnośląskiego Klubu Ekologicznego

dr inż. Aureliusz Mikłaszewski

Poprawiony: czwartek, 10 września 2020 19:52